Johtokunta

Puheenjohtaja, salivastaava sekä Kilpailuvastaava

Ville Silvonen, telemarkteam.puheenjohtaja at gmail.com , 045-3113611

Jäsenet:

Sihteeri, tiedotus:
Matti Pruikkonen, matti.pruikkonen at gmail.com

Johtokunnan jäsen:
Risto Nordman, risto.nordman at elisanet.fi

Johtokunnan jäsen:
Piritta Kukkonen, piritta.kukkonen at gmail.com

Rahastonhoitaja ja laskutus:
Merja Häyrynen, laskutus.telemarkteam at gmail.com

Esiintymisvastaava:
Antti Aho, antza.97 at hotmail.fi

Musiikkivastaava:
Markku Rankinen, markku.rankinen at keysight.com

  • musiikin järjestäminen seuran näytöksiin ja kilpailuihin
  • mahdollisuuksien mukaan osallistuu tilausesityksiin tai hoitaa musiikin editoimisen esityksiin

Valmennusedustus, varapuheenjohtaja:
Timo Pukkila, tpukkila at hotmail.com, 041 459 2323

Tiedotus:
tiedotus.telemarkteam at gmail.com

Johtokunnan ulkopuoliset toimihenkilöt:

Kilpailusihteeri ja nimenhuuto-palvelu:
Minna Salo-Salmi, telemarkteamkilpailusihteeri at gmail.com , 040-5722800

  • kilpailuihin ilmoittautumiset ja vastaanottaminen
  • pari-ilmoitukset ja parimuutokset, lisenssiasiat ja parikortiston ylläpito
  • luokkamuutosilmoitukset
  • vastaa kilpailemiseen ja kilpailuihin liittyviin kysymyksiin
  • Nimenhuuto -palvelun ylläpito
  • Seuran sisäinen viestintä

Webmaster:
Matti Pruikkonen

Tukitiimi:
Mia Silvonen, tukitiimi.telemark at gmail.com

Markkinointi ja varainhankinta:
Heikki Kaikkonen, heikki.kaikkonen at kaikkonen.fi